AZT ENERJİ’YE HOŞ GELDİNİZ

AZT ENERJİ, 2008 yılından itibaren AZT ENERJİ İNŞAAT ve TURİZM ANONİM ŞİRKETİ kurumsal kimliği altında Giresun’un Tirebolu ilçesinde İnşaat, Akaryakıt İstasyonu, Restoran, Düğün Salonu, Otel kurumlarıyla geniş müşteri kitlesine, kaliteli ve güler yüzüyle hizmet vermektedir. Kontrol için tüm istasyonları en son teknolojik otomasyon sistemiyle donatılmış olup, akaryakıt pompaları ve hesaplar idari merkez bilgisayarından takip edilmektedir.

Tesislerimizde ayrıca araç bakım ürünleri, motor yağları ve geniş ürün yelpazesiyle her türlü yiyecek-içecek, oyuncak malzemelerinin satıldığı 24 saat açık bir market, müşterilerimizin araçlarını yıkamaya uygun 24 saat açık yıkama alanı bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

AZT ENERJİ olarak en yeni teknoloji sistemlerimiz, güler yüzlü personelimiz ve kaliteli ürünlerimizle müşterilerimizin güvenini kazanarak SHELL güvencesiyle hizmetimize devam etmekteyiz…

Teknolojik Altyapı

Teknolojik gelişmeler doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamaktayız.

Tecrübeli Kadro

Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak konusunda uzman personel kadrosu ile birlikte çalışmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Akaryakıt sektöründe, bayi ve müşteri memnuniyeti için beklentilerinin ötesinde değer yaratacak hizmet sağlamaktayız.

VİZYONUMUZ

AZT  ENERJİ ŞİRKETLERİ olarak Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.

Akaryakıt sektöründe, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak.

Her an her yerde, koşulsuz bayi ve müşteri memnuniyetini esas almak,
Kaliteyi ve gelişimi bir yaşam biçimi olarak kabul etmek.

Sorumluluğunun bilincinde olarak doğa ve çevre ile uyum içerisinde olmak,
İş ahlakı ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak çalışmak,
SHELL PETROLLERİ ile beraber, aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek lider firma olmak ve bunu sürdürmek.
AZT ENERJİ İnşaat – Akaryakıt – Turizm Sektörlerinde projelerdeki faaliyetlerinden kazandığı tecrübe ile , gelişen teknoloji ve değişen nakliye hizmetleri yelpazesi ışığında kendini her geçen gün yenileyerek , yürüttüğü faaliyetlerle sektöründeki konumunu ve öncülüğünü koruyarak , ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam edip , yeni projeler ile yükselen bir değer olarak ,Türkiye’de örnek firmalar arasına girmektir.