TAŞIT TANIMA SİSTEMLERİ AZT ENERJİ GÜVENCESİYLE…

Araçlarınıza bir adet taşıt kimlik ünitesi takılır. Bu ünite aracınızın bilgilerini içeren akaryakıt dolum anında pompa ile haberleşerek araç bilgilerini ve kilometre bilgilerini aktaran bir ünitedir.

Taşıt Kimlik Ünitesi monte edilmiş olan bir taşıtın, Taşıt Tanıma Sistemine sahip olan bir Shell istasyonundaki pompadan akaryakıt alması ile sistem çalışmaya başlar.

 

 

Pompa tabancasının taşıtın deposuna yerleştirilmesi ile haberleşme gerçekleşir. Taşıta ait bilgiler taşıt kimlik ünitesi ve depo anteni vasıtasıyla, İstasyon Kontrol Ünitesine aktarılır. İstasyon Kontrol Ünitesinden onay alınca, pompa çalışmaya başlar.

Dolum sonunda, doluma ait bilgiler (litre, birim fiyat, ürün cinsi, tarih, saat, taşıt plakası, kilometresi,vs..) İstasyon kontrol ünitesi hafızasına alınır ve tüm bu bilgileri içeren bir dolum fişi otomatik olarak yazıcı tarafından basılarak bilgi için sürücüye verilir. Bu bilgiler istasyonda bulunan bir bilgisayara aktarılır. Aynı zamanda her gece yine aynı bilgiler otomatik olarak merkezi bilgi toplama bilgisayarına bir modem ve telefon hattı vasıtası ile gönderilir. Tüm bu bilgiler bir rapor şeklinde düzenli olarak faturalar ile birlikte her hafta müşteriye ulaştırılır. Taşıt kontrol ünitesi, taşıtınızda sadece arka sinyale (enerji için) ve km. saatine (bilgi için) bağlı olup, kesinlikle taşıtınızın performansını ve km’sini etkilemez.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile şirketinizin hangi aracına, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış, araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış, haftalık olarak Shell TTS  sayesinde size rapor ediliyor.

Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali  

İstasyonda kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan Shell TTS ile hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapılır.

Hatalı Yakıt Alımına Son  

Shell Taşıt Tanıma Sistemi  ile filonuzun hatalı ürün alma ihtimali ortadan kalkar. Sistem tanımlanan ürünü verir, aracınızı pompada tanır ve yanlış ürün ikmalini engeller.


Akıllı Anahtarlık

  • İçerisinde akıllı bir çip bulunduran anahtarlık şeklinde bir cihazdır.
  • Hiçbir Montaj gerektirmez, elde taşınır.

Akıllı Halka

  • Aracın depo kapağına monte edilen halka şeklinde elektronik bir antendir.
  • Çok kısa sürede monte edilir.

Taşıt Kimlik Ünitesi

  • Aracın iç sistemlerine baglı çalıslan ve depo kapağına takılan bir anten ile iç bagaja monte edilen bir ana üründen olaşan bir sistemdir.
  • Detaylı montaj gerektirir ve km okuyabilme yetenegine sahiptir.

SHELL AVATAJLARI

euroShell Card işletmelerin idaresini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Esnek yönetim seçenekleri sunar, maliyetlerinizi düşürmenizi sağlayacak potansiyel imkanlara ışık tutar.
İhtiyacınızı belirleyin, kartınızı seçin

euroShell Card, şirket araçları, hafif ticari araç filoları, kamyon ve otobüsler için, kolay ve tam bir akaryakıt yönetim hizmeti öneriyor.
Avrupa’da en yaygın istasyon şebekesi

Tüm Avrupa çapında, özellikle karayolu taşımacılığının atardamarı sayılan güzergahlarda, stratejik konumları nedeniyle özellikle seçilmiş Shell akaryakıt istasyonları, sizlere bildiğiniz ve güvendiğiniz kalitede Shell ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Yol Hizmetleri

İşinizi yürütürken akaryakıttan daha fazlasına ihtiyacınız olduğu için, euroShell Card size geniş kapsamlı bir çok değerli hizmet sunuyor.

euroShell Card Online internet hizmetleri

euroShell Card’ın internet hizmeti euroShell Card Online ile filonuzun maliyetlerini kontrol altına alın. Parmağınızın ucundaki günlük yönetim bilgileri sayesinde maliyetleri kontrol edin, aracın ve sürücünün performansını gözlemleyin ve harcama yöntemler

AdBlue : emisyon yönetmeliklerini karşılama imkanı

Daha temiz bir çevre için, Shell şimdi SCR-takılı araçlara AdBlue’yu sunuyor. AdBlue sayesinde dizel araçlarınız Euro 4 ve Euro 5 emisyon yönetmeliklerini karşılar, etkili ve temiz bir yanma sonucu yakıt tüketiminden tasarruf sağlar.

Shell ClubSmart dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak için size en yakın Shell istasyonundan ClubSmart Card’ınızı alabilirsiniz.

Kartınızı www.shellsmart.com’da kaydederek hem 50 ClubSmart puan kazanabilir, hem de size özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Yakıtınızı almadan önce Smart Card’ınızı gösterin; alışverişiniz puanlara, puanlarınız hediye yakıta dönüşsün. İşte bu kadar basit!

Sözümüz söz!  TİREBOLU Shell istasyonuna gelirseniz, ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla karşılayacaksınız.

SHELL SHOP HİZMETİ

Tirebolu Petrol İstasyonu – SHELL SHOP; müşterilerimize yoldayken ihtiyaçlarını karşılaması için 7/24  hizmet vermektedir.

NAKLİYE HİZMETİ

Akaryakıt İkmalini karşılamamız için 1 adet 30, 1 adet ise 15 ton kapasiteli Tanker araçlarımızla NAKLİYE hizmetimizi sağlamaktayız. 

ARAÇ YIKAMA HİZMETİ

Araç iç ve dış Temizliği hizmetini Benzin İstasyonuna gelen müşterilerimize sunarak Araç Yıkama Hizmetini sağlamaktayız.